JA-Larm AB
Samarbetspartner till Verisure/Securitas Direct
VAR RÄDD OM DET DU ÄLSKAR!
VI LEVERERAR SVERIGES POPULÄRASTE HEMLARM
RING OSS SÅ HJÄLPER VI ER
HEMLARM FÖR VILLA, LÄGENHET & FRITIDSHUS
Larm för villa och lägenhet

VÄLKOMMEN TILL JA-LARM AB

Vi är franchisetagare för Verisure & Securitas Direct i Falkenberg, Varberg, Halmstad & Laholm och vi ansvarar för all direktförsäljning, installation och service i området. Verisure är det smarta uppkopplade hemmet. Med våra tjänster och teknologi får ni bekvämlighet och trygghet i eran vardag.


JA-Larm AB är ett meriterat team som jobbat med larm och säkerhet för privatpersoner sedan 2002.

Ring oss på kontoret på tel: 020-075 17 07

ÖPPETTIDER
Måndag & Fredag 07:00-16:00
Tisdag - Torsdag 07:00 - 17:00


BOKA EN KOSTNADSFRI KONSULTATION

JA-Larm AB erbjuder en kostnadsfri kontroll av ditt brand- och inbrottsskydd
Vi testar dina befintliga brandvarnare. Vi kollar batterier, placering, antal mm. Vi gör också en analys av ditt totala brandskydd och ger dig rekommendationer på vad du kan och bör göra för att öka säkerheten och brandsäkerheten i ditt hem. Samtidigt ger vi dig en möjlighet att bekanta dig med Verisure brandvarningssystem och larmkoncept. En Safety Check är kostnadsfri och du förbinder dig inte till någonting.

 

 

Jonas
Jonas Annervi
Ägare & Sälj
0705-58 39 06
jonas.annervi@verisurepartner.se
Christer
Christer Jingstedt
Administratör
0346-71 18 99
christer.jingstedt@verisurepartner.se
Madde
Madeleine Annervi
Teknik & Installationsbokning
0346-65 51 95
madeleine.annervi@verisurepartner.se
Personal
Söker Du säljarjobb?
Kontakta Säljledare Jan-Peter Allmark
0722-15 66 97
jan-peter.allmark@verisurepartner.se
Bengt
Bengt Wickman
Säljare
0705-92 88 00
bengt.wickman@verisurepartner.se
Kim
Kim Sörensen
Säljare
0738-85 27 12
kim.sorensen@verisurepartner.se
Johanna
Johanna Martinsson
Säljare
0738-85 27 13
johanna.martinsson@verisurepartner.se
Jenny
Jenny Kübar
Säljare
0738-85 27 76
jenny.kubar@verisurepartner.se
Jan-Peter Allmark
Jan-Peter Allmark
Säljledare
0722-15 66 97
jan-peter.allmark@verisurepartner.se
Tommy
Tommy Lund
Säkerhetskonsult
0702-83 39 06
tommy.harly.lund@verisurepartner.se
Marcus
Marcus Eriksson
Säkerhetskonsult
0738-85 27 17
marcus.eriksson@verisurepartner.se
Marlene
Marlene Persson
Säkerhetskonsult
0738-85 27 77
marlene.persson@verisurepartner.se
David
David Helander
Säkerhetskonsult
0738-85 27 19
david.helander@verisurepartner.se
Johan
Johan Fridh
Säkerhetskonsult
0738-85 27 11
johan.fridh@verisurepartner.se
Per-Ola
Per-Ola Hallgren
Säkerhetskonsult
0703-44 39 06
per.ola.hallgren@verisurepartner.se
JA-LARM AB
Ätrastigen 5
311 32 Falkenberg

020-075 17 07

Öppettider
Måndag & Fredag 07:00 - 16:00
Tisdag - Torsdag 07:00 - 17:00

Integritetspolicy
Kreera web&design